Vastuvõtt

Vajalikud dokumendid

Kooli astumise taotlus (.pdf) Adobe Acrobat Reader

Kooli astumise taotlus (.docx) Word (Microsoft Office)

Kooli astumise taotlus (.odt) LibreOffice Writer

1. Kui on soov täidetud taotlus saata e-kirjaga, siis laadida fail arvutisse alla või salvestada ning avada vastava programmiga.

2. Täidetud taotlus salvestada ja digiallkirjastada. Tuleb jälgida, et digiallkirjastatakse täidetud taotlust.

3. Digiallkirjastatud taotlus palun saata e-posti aadressile                       krista.prinzmann@viiratsikool.ee

4. Palun lisada e-kirja lapse T-särgi number koolivormi jaoks.
Suurusnumber määrata Seren-i T-särgi suurustabeli järgi.

Kooli astumise taotlus (.pdf) Adobe Acrobat Reader

Kooli astumise taotlus (.docx) Word (Microsoft Office)

Kooli astumise taotlus (.odt) LibreOffice Writer

4. Palun lisada e-kirja lapse T-särgi number koolivormi jaoks.
Suurusnumber määrata Seren-i T-särgi suurustabeli järgi.