Viiratsi Kool

Üldinfo

Kontakt

Filtreeri

Kõik Huviringid Juhtkond Tugispetsialistid Õpetajad Järelevalve

Ametikoht
 
Huviringid (6)

Aile Saar

Klassiõpetaja, liiklusring
aile.saar@viiratsi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev 13:00
Reede 12:05

Valli Pang

Muusika, mudilaskoor
valli.pang@viiratsi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev, eelneval kokkuleppel
Neljapäev, eelneval kokkuleppel

Tiia Kadalipp

Rahvatants
tiia.kadalipp@gmail.com


Lauri Liiv

Kickpoks

Vastuvõtuaeg:

neljapäev 13.45–14.45

Ain Veebel

Robootika

Vastuvõtuaeg:

reede 13.50–14.35

Leili ja Külli, toimumiskoht: Mulgi Savikoda

Keraamika

Juhtkond (4)

Külli Saat

Direktor
520 0457
kylli.saat@viiratsi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev, eelneval kokkuleppel

Maie Arba

Õppejuht, HEVKO
522 4898
maie.arba@viiratsi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev, eelneval kokkuleppel

Toivo Radin

Majandusjuht
511 3792
toivo.radin@viiratsi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Kai Parre

Huvijuht
+372 56862424
kai.parre@viiratsi.edu.ee

Tugispetsialistid (3)

Maie Arba

Õppejuht, HEVKO
522 4898
maie.arba@viiratsi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev, eelneval kokkuleppel

Külli Saarnik

Logopeed
kylli.saarnik@viiratsi.edu.ee


Reet Saare

LÕK, õpiabi
reet.saare@viiratsi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev, eelneval kokkuleppel
Õpetajad (13)

Enno Rebane

Tehnoloogia
+372 55914740
enno.rebane@viiratsi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev, eelneval kokkuleppel

Eva Aavik

Klassiõpetaja
eva.aavik@viiratsi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev 12:05

Annika Otsma

Klassiõpetaja
annika.otsma@viiratsi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev 13:00

Aile Saar

Klassiõpetaja, liiklusring
aile.saar@viiratsi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev 13:00
Reede 12:05

Jana Lossmann

Klassiõpetaja
jana.lossmann@viiratsi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev 13:00

Reet Saare

LÕK, õpiabi
reet.saare@viiratsi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev, eelneval kokkuleppel

Valli Pang

Muusika, mudilaskoor
valli.pang@viiratsi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev, eelneval kokkuleppel
Neljapäev, eelneval kokkuleppel

Reet Pius

Ajalugu, kunstiajalugu
reet.pius@viiratsi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev, eelneval kokkuleppel
Teisipäev, eelneval kokkuleppel

Toivo Vilumaa

Usundiõpetus
toivo.vilumaa@viiratsi.edu.ee


Andreas Siimon

Arvutiõpetus
andreas.siimon@viiratsi.edu.ee


Heidi Mäetagas

Pikapäevarühm, tugiisik
heidi.maetagas@viiratsi.edu.ee


Iiri Tera

Klassiõpetaja
iiri.tera@viiratsi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev 12:05
Reede 12:05

Ülle Laam

Klassiõpetaja
ylle.laam@viiratsi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev 13:55
Järelevalve (1)

Kaidi Maask

Haridus- ja Teadusministeerium
735 0222
hm@hm.ee

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Viiratsi Kool

Üldinfo

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.