Õppetöö

Filtreeri

Kõik Õpetajad Huviringid Tugispetsialistid Juhtkond

Ametikoht
 

Iiri Tera

Klassiõpetaja
iiri.tera@viiratsi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev 13.00
Reede 13.00

Annika Otsma

Klassiõpetaja
annika.otsma@viiratsi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev 13:00

Aile Saar

Klassiõpetaja, liiklusring
aile.saar@viiratsi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev 13.00
Kolmapäev 13.00

Jana Lossmann

Klassiõpetaja
jana.lossmann@viiratsi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev 14.00
Neljapäev 14.00

Ülle Laam

Klassiõpetaja
ylle.laam@viiratsi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev 13:00

Eva Aavik

Klassiõpetaja
eva.aavik@viiratsi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev 12:05

Reet Saare

LÕK, õpiabi
reet.saare@viiratsi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev, eelneval kokkuleppel

Valli Pang

Muusika, mudilaskoor
valli.pang@viiratsi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev, eelneval kokkuleppel
Neljapäev, eelneval kokkuleppel

Külli Saat

Direktor
520 0457
kylli.saat@viiratsi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev, eelneval kokkuleppel