Kalender

Filtreeri sündmusi

Sündmuse tüüp

Kõik Huvitegevus Koolituskalender Õppetöö

Kuupäev
 
Möödunud sündmused
I semester(5)

Uue õppeaasta alguse aktus toimub 1. septembril kell 10.00 kooli aulas.

Sulge

24. september–28. september toimub Viiratsi Koolis tervisenädal, mille jooksul toimuvad erinevad tervislike eluviise tutvustavad üritused.

 

Nunnunäitus

Kogu nädala vältel on jalutuskoridoris üleval nunnunäitus. Aiasaadused või kompositsioonid saab tuua kogu nädala vältel huvijuhi kätte. Töid võtan vastu 1. ja 2. tunni ajal ning vahetundides. Kompositsiooni võib teha ka grupitööna. Kindlasti peab olema töö kõrval nimesilt ja sellel ka klass. Töid hindavad õpetajad. Võitja kuulutatakse välja 1. oktoobri hommikusel kogunemisel.

 

Spordipäev

25. septembril toimub spordipäev. Õppetöö toimub esimesed 3 tundi. Vihma korral jätkub õppetöö tavapäraselt. Selga sportlikud riided.

 

Klassipäev

26. septembril toimub klassipäev, mille sisustavad klassijuhatajad tervislike tegevustega. Olgu selleks siis matk või näiteks klassis kokkamine.

 

Orienteerumine

27. septembril toimub orienteerumine. Tunni alguses viiakse läbi lühike kaardi ja orienteerumise õpetus. Hiljem saavad lapsed iseseisvalt läbida väikese raja ja oma oskused proovile panna.

Ajad jaotuvad järgmiselt:

9:50–10:35 – 5.–6. klass

10:55–11:40 – 1.–2. klass

12:00–12:45 – 3.–4. klass

 

SulgeII semester(9)
17detsember
Viiratsi Kooli jõululaat15. veebruaril toimub meil uisupäev Viljandi jäähallis kell 12.00-13.00. Osa võtab kogu kool. Tellitud bussid toovad ja viivad. Buss väljub Viiratsi kooli tagant kell 11.30 ning jäähalli juurest Viiratsi tagasi kell 13.20. 
Pileti hind on 1 euro. Palun tuua see oma õpetaja kätte, et jäähallis kiiremini läheks. 
Kui omal uiske pole saab jäähallist ka laenutada. Laenutus maksab 2 eurot. Selle võtab õpilane ise kaasa. Palun kodus lastele öelda nende jalanumber.

Sulge

III trimester(10)