Omalooming 2008/09 õa

Mida me raha eest ei saa

Ilmas on palju asju, mida me raha eest ei saa, aga just need asjad teevad meid õnnelikusk. Näiteks, me ei saa osta armastust, kuid see teeb meid õnnelikuks. Me ei saa osta perekonda, kuid ilma selleta ei saaks olla õnnelik. Ka ei saa me osta sõpru, kuid just nendega koos olles oleme rõõmsad. Just need asjad, mida me osta ei saa, teevad meid õnnelikuks.

Erli Mat 4. klass

Raha eest ei saa

Raha eest ei saa osta paljusid asju. Näiteks ma tahan osta õnne, aga kes seda müüb? Ostan näiteks Armin Karu õnne ära. Mul on vaja paremat tervist, aga ma ei saa seda. Oleks vaja jõudu, aga raha eest sa seda ikka ei saa. Tahan oma hinge välja vahetada. Keegi ei müü seda! Ma olen loll, oleks vaja tarkust. Tahan saada suuremaks- seda raha eest ei saa. Elu ongi selline- kõike raha eest osta ei saa.

Maritn Rebane 4. klass

Raha eest ei saa osta

Raha eest ei saa minu meelest osta mõistust, sest see on ju sünniga kaasa antud. Veel ei saa osta ilma, sellist nagu ise tahaksid, et täna paistaks päike või sajaks lund.ei saa osta tundeid, austust, inimese hinge, õnne.Kokkuvõtteks võib aga öelda, et rahal on inimeste elus suur roll, kuigi tegelikult ega raha eest kõike ikka saa.

Kalev Kübar 4. klass

Mida ei saa raha eest?

Maailmas on palju asju, mida ei saa raha eest. Näiteks õnne, seda on aga inimesel kõige rohkem vaja. Ka armastust ei saa osta, samuti sõpru ega sõprust. Sinu tõeline sõber on see, kes hoolib sinust endast, mitte sinu asjadest. Tõeline sõber toetab siis, kui oled hädas või haige. Ka lapsi ei saa raha eest. Vanemad on õnnelikud, kui neil on head, terved ja rõõmsad lapsed. Lapsed on õnnelikud, kui neil on head vanemad. Õnn ei peitu rahas!

Lisete Link 4. klass